Історія появи Діда Мороза. | Заказ VIP Деда Мороза
telafonТелефоны:
(066)_ 745-96-36
(097)_ 080-07-73
(063)_ 320-20-29
(044)_ 428-77-22
VIP Дід Мороз і Снігуронька

история деда мороза

Історія появи Діда Мороза.

Якщо згадати історію появи Діда Мороза, слід зазначити, серед предків Дідуся Мороза був, виявляється, і цілком реальна людина. У IV столітті н. е.. жив в турецькому місті Миру архієпископ Микола. Це був дуже добрий чоловік, і за добрі справи Миколая після його смерті оголосили святим. В XI столітті церкву, де він був похований, пограбували італійські пірати. Вони викрали останки святого і відвезли до себе на батьківщину. Парафіяни церкви святого Миколая були обурені. Історія ця наробила так багато галасу, що Микола став об'єктом шанування і поклоніння християн з різних країн світу.
А якщо говорити про походження самого улюбленого дідуся дітвори - Діда Мороза, то його коріння виходять від давнього та стародавнього слов'янського Трескунов - дух холоду, ще його називали Студенець або Мороз. З тих пір, як в кінці 18 століття Росії з'явилася традиція відзначати Новий Рік, тут і з'явився старий дідусь у кожусі і з білою бородою. В одній руці у нього був величезний мішок з подарунками, а в іншій він тримав палицю. Тоді Дід ​​Мороз не був веселим дідусем-добрячком, який любив танцювати, співати пісні і грати з діточками. Подарунки він, звичайно, дарував, але тільки найрозумнішим і слухняним, а противним і неслухняним діставалося гарненько палицею. Але роки йшли, і Дід ​​Мороз старів і добрів: перестав роздавати стусани, а став просто залякувати поганих дітей страшними казками. Але в наш час Дід Мороз вже нікого не карає і не лякає, а тільки роздає подарунки і веселить всіх біля новорічної ялинки. Палицю поступово замінив чарівний посох, який став ошатним з неймовірною казковою силою. З часом у Дідуся з'явилася внучка - Снігуронька, яка стала допомагати розносити подарунки і розповідати казки.
Снігуронька - це літературний персонаж. Рівно через 33 роки (вік Христа) після утвердився героя - Діда Мороза, в 1873 році у нього з'явилася в помічниках молоденька красуня - Снігуронька, яка спочатку позиціонувалася, як його дочка. Саме завдяки п'єсою О. Островського з однойменною назвою «Снігуронька». Але, мабуть, так як у народу виникало логічне запитання - хто ж була мама Снігуроньки, пізніше письменники і поети перетворили її з доньки під внучку Діда Мороза. Чому так сталося, невідомо.
Але після репресій 30-х років Снігуронька надовго пропала і відродилася лише в 50-х в якості постійної супутниці Діда. Цьому поспосбствовалі С. Михалков і Л. Кассиль - дитячі письменники, які так само працювали над сценаріями для таких важливих свят, як, наприклад, кремлівські новорічні ялинки! А сьогодні у нас є чудова можливість подарувати радість своїм діткам - замовити Діда Мороза і Снігуроньку на будинок або зводити дитину на новорічну ялинку!