Як замовити Діда Mороза і Снігуроньку | Заказ VIP Деда Мороза
telafonТелефони:
(066)_ 745-96-36
(097)_ 080-07-73
(063)_ 320-20-29
(044)_ 428-77-22
VIP Дід Мороз і Снігуронька

Консультация Деда Мороза

Як замовити аніматорів, Діда Mороза і Снігуроньку.

Наближається улюблене свято всіх людей від мала до велика - Новий рік 2016 і багато хто замислюється, де замовити Діда Мороза і Снігуроньку в Києві! Минулий рік багатьом з нас приніс перемоги і поразки, успіх і розчарування. Він багато чому нас навчив. Ми завжди сподіваємося, що наступний рік виправить всі наші помилки, змінить складне положення речей, стане для нас благополучним і принесе у наш дім мир, радість і добро. Давайте в душі вже почнемо прощатися зі старим роком і думати про наступаючих новорічних і різдвяних святах!

Звичайно, різноманітних способів проведення Нового року та Різдва хоч відбавляй: від веселого застілля в теплій домашній атмосфері до туру на гірськолижний курорт або в екзотичні країни. Більшість людей на сьогоднішній день не відступають від традицій і прагнуть відсвяткувати Новий рік у колі рідних і найближчих і, звичайно, зі своїми дітками. Напередодні наступаючого свята варто замислюватися не тільки про подарунки для своєї сім'ї і друзів, а й те, де і як замовити поздоровлення від самого чарівного Дідуся та його внучки. Адже це самий надійний спосіб зробити Новорічне свято найяскравішою подією в житті вашої дитини. Момент візиту казкових героїв, хоровод всією сім'єю, вручення подарунків - все це довгий час буде зігрівати душу вашому малюкові.

Перш ніж зробити замовлення Діда Мороза і Снігуроньки, дивіться відгуки та врахуйте декілька нюансів, які перетворять святкування Нового Року в незабутню чарівну дію. Якщо ви вирішили запросити Діда Мороза та Снігуроньку на будинок, не забувайте, яка мета цієї події. Щоб зустріч Нового року була по-справжньому приємна, потрібно щоб прийшли за вашим викликом Дід Мороз і Снігуронька зуміли створити в будинку казкову атмосферу, додали свою родзинку цього чарівного свята, підняли у всіх присутніх святковий настрій.

По-перше, для цього необхідно щоб казкові гості, що прийшли за вашим замовленням, були в яскравих барвистих нарядах. Як кажуть, «зустрічають по одягу». Костюм Дідусі повинен мати темно-червоні, бордовi відтінки, або в іншому варіанті - блакитні та сині. Все оздоблення обов'язково повинно виглядати багато, з красиво розшитими узорами і, звичайно, пишною довгою бородою. Костюм Снігуроньки повинен поєднуватися з костюмом Дідуся. Тут слід згадати, що наші герої мають бути в відповідному взутті. Справжній новорічний гість повинен бути у валянках або чоботях. Смішно буде виглядати Дідусь у кросівках чи його внучка в чорних чоботях.

По-друге, необхідно, щоб запрошені герої у всіх викликали світлі почуття - володіли запалом і випромінювали позитив. Кращі актори цього жанру люди 30-35 років, особливо це стосується доброго Дідуся Мороза. Вік Снігуроньки може становити від 25 до 30 років. У головного новорічного чарівника повинен бути добрий, гучний голос і ні в якому разі не писклявий.

По-третє, досвід роботи акторів не повинен обмежуватися одним сезоном минулого року. Казкові герої повинні вміти знайти підхід і до дорослих дiтей і до самих маленьких дiтлахiв. Все це і визначає високий рівень професіоналізму. Тому, перед тим як викликати Діда Мороза і Снігуроньку не бійтеся уточнювати деякі важливі моменти, від яких повною мірою залежить якість святкування Нового року.

Ніколи не женіться за дешевизною! У разі недорогих цін на Діда Мороза, ви ризикуєте зіпсувати свято і викинути гроші на вітер. Завищена вартість в свою чергу теж не гарантують вдалого виступу казкових героїв. Важливіше зібрати відгуки про Діда Мороза, рекомендації друзів. Справжні артисти всього за 20 хвилин повинні перетворити нудне святкування в справжні веселощі.

Тому перед тим, як зробити замовлення Діда Мороза і Снігуроньки на будинок, згадайте поради, які ви отримали і всіх з наступаючим Новим 2016 роком!